21 Şubat 2013 Perşembe

essence home sweet home serisi :)

Gönderen Unknown zaman: 09:20


                           ESSENCE Home Sweet Home
Benim evim kalemdir! Essence'den yeni özel koleksiyon home sweet home ile bu kış herşey sıcacık ve huzur dolu olacak.  dışarda kar yağarken elinizde sıcacık bir fincan kahve ve üzerinizde en sevdiğiniz kazağınızla evdeki kanepede zaman geçirmekten daha güzel birşey olamaz!
UZUN SÜRE KALICI RUJ

home swet home kızlarının mutlaka sahip olması gereken bir ürün: uzun süre kalıcı ruj dudaklar için yoğun bir renk ve sonunda yumuşak ve parlak bir bitiş sağlıyor. ugg botlarınızı çok güzel tamamlayacak iki kırmızı ton aynı zamanda ojelerde de bulunuyor! 
 • 01 Red-y to Relax
 • 02 Berry me HomeJEL PARLAKLIĞINDA OJE

parlak görünüş: yoğunluğuyla uzun süre dayanıklı oje, tırnaklarınıza son moda jel görüntüsü sağlar ve senenin kasvetli aylarına renk verir.  

 • 01 Caramel Cheesecake
 • 02 Red-y to Relax
 • 03 Hot Fruit Punch
 • 04 Berry Me Home


HACİMLİ VE PARLAK DUDAK DOLGUNLAŞTIRICI

mentollü içeriği sayesinde dudaklarınıza karşı konulmaz bir hacim ve ultra parlak bir bitiş sağlar. tek başına veya rujun üstüne parlatıcı olarak kullanılabilir.

01 Mugs & Kisses
CÜZDAN

sevdiğiniz değerli eşyalarınız için güvenilir bir yuva: büzme torba şeklind ve örgü deseninde home sweet home cüzdanı kozmetik eşyalarınız, paranız ve cep telefonunuz için çeşitli odalar sunuyor.
FAR 


Mevsimin en muhteşem zamanlarını yaşarken yanımızda olacak olan bu far içimizi ısıtan üç farklı rengiyle karşımızda. çok kolay uygulamaya izin veren yapısı uzun süreli bir göz makyajı ve hafif ışıltılı bir bitiş sağlıyor. en özeli; tam kış aylarına uygun örgü şekilli kabartması! 

 • 01 Happy Couching
 • 02 Light the Fire, Place!
 • 03 My Home is My Castle

ALLIK

Bu iki allık pembe ve yakut kırmızının olduğu kadar turuncu ve kırmızı yoğun renk kombinasyonlarını barındırır. herbiri bir baz bir kontrast renk içerir ve her ikisinde de son moda örgü deseni kabartması vardır. pudramsı bitişi karşı konulmaz şekilde taze ve doğal görünüşlü bir cilt rengi sağlar. 

 • 01 Knits for Chicks
 • 02 Wool-d You Cuddle Me

TIRNAK SÜSLEME KİTİ

en sevdiğiniz örgü kazağınızla tırnaklarınız uyumlu olmuyor mu ? şeffaf nail fashion stickers ile sorun değil! saniyeler içerisinde tırnaklarınıza yapıştırabilirsiniz. kuzey örgüsü deseni ile çok havalı bir iskandinav tarzına sahip olacaksınız. 
01 Neither Swedish Nor-Wegian

MERHABALARR ÖNCELİKLE ESSENCE ADINDA HİÇ BİR ÜRÜN KULLANMADIM NE YAZIKKİ.. BLOGGER ARKADAŞLARIMIN COPUNDA ESSENCE MARKASININ YAZILARINI OKUDUM VE HERKEZİN ÇOK MEMNUN KALDIG ÜRÜNLER OLDUGUNU GÖRDÜM HEMEN ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM VE BU HOME SWEET HOME SERİSİNİ GEREKTEN ÇOK BEGENDİM..  YAKIN ZAMANLARDA ESSENCE SERİLERİNDEN TEMİN EDİP KULLANMAK İSTİYORUMMM :)

VE ESSENCEYI TAKİP ETMEYE DEVAM EDECEĞİM SİZDE TAKİP EDİN VE YENİ SERİLERİNDEN HABERDAR OLURUN DERİM :)


http://www.facebook.com/pages/Essence-Turkiye/482925335098663?fref=ts


0 yorum:

Yorum Gönder

 

KADINSAL YAŞAM Template by Ipietoon Blogger Template | Gift Idea